Jeep AUTOTRAPER ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA Jeep AUTOTRAPER ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
       
Alfa Romeo Chrysler Dodge Dostawcze Lancia  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 Akademia jazdy w terenie


Myślisz o samochodzie terenowym?

Kupując Jeepa w salonie Autotraper możesz mieć pewność, że to najlepsze miejsce na początek Twojej bezpiecznej drogi w terenie.

Autotraper jako jedyny dealer w Polsce proponuje swoim Klientom profesjonalne szkolenia z zakresu jazdy terenowej. Doświadczenie pokazuje, że 90% kierowców aut terenowych nie ma przygotowania do jazdy w terenie i nie potrafi wykorzystać możliwości swojego Jeepa zjeżdżając z trasy, na bocznych drogach czy w trudnych warunkach – w deszczu i zimą.

Właśnie dlatego klientom Autotrapera przy zakupie Jeepa proponujemy profesjonalne szkolenie off-road. Przed wyjazdem nowym samochodem z salonu Autotraper Klient na specjalnie przygotowanym torze off-roadowym przy siedzibie firmy ma możliwość poznać – pod opieką wykwalifikowanego instruktora – właściwości terenowe modelu, który zakupił. Przejazd przez przeszkody toru off-roadowego samochodem demonstracyjnym w połączeniu ze wskazówkami instruktora dotyczącymi techniki przejazdu to pierwsze elementy programu szkoleniowego, jaki Autotraper proponuje swoim klientom.

Drugim etapem programu jest jednodniowe szkolenie wyjazdowe, podczas którego uczestnicy po części teoretycznej doskonalą swoje umiejętności i pod okiem instruktorów pokonują własnymi samochodami przeszkody najczęściej spotykane w terenie. Część praktyczna nie tylko przygotowuje posiadaczy Jeepów do jazdy po bocznych drogach i w trudniejszych warunkach drogowych – w deszczu i śniegu, jest również znakomitą zabawą i sposobem spędzenia wolnego czasu.
 
W części teoretycznej przybliżamy:
- Budowa i działanie samochodów terenowych
- Możliwości trakcyjne i terenowe aut 4x4
- Rodzaje napędów
- Dobór doposażenia do samochodu terenowego
- Zastosowanie doposażenia
- Urządzenia off-roadowe i ekwipunek
- Techniki i metody jazdy samochodem terenowym

Wykłady prowadzi Tomasz Lamentowski – ekspert w dziedzinie off-roadu, Szef Działu Doposażeń 4x4 i Serwisu Pogwarancyjnego Autotraper, część praktyczną nadzorują wykwalifikowani instruktorzy jazdy w terenie.

Szkolenia wyjazdowe są dla wielu naszych klientów początkiem przygody z jazdą terenową. Autotraper tradycyjne zaprasza na kilkudniowe wyjazdy - Górską Szkołę Off-roadu, przygotowaną z myślą o całych rodzinach, gdzie uczestników czekają lekkie trasy turystyczno-krajoznawcze, trudniejsze przeszkody dla chętnych, doborowe towarzystwo i przyjacielska atmosfera na długo pozostające w pamięci.


Zapraszamy do salonu.Więcej informacji:

(42) 225 97 22
beata.cyrulinska@autotraper.com.pl

 

   
 
 
AUTOTRAPER SP. Z O.O.

ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
GRANICZNA 2
95-030 ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
Tel.: (42) 2279390
e-mail
Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies