Jeep AUTOTRAPER ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA Jeep AUTOTRAPER ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
       
Alfa Romeo Chrysler Dodge Dostawcze Lancia  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 











Kontakt

 
AUTOTRAPER SP. Z O.O.

Siedziba firmy:

GRANICZNA 2
95-030 ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
Tel.: (42) 2279390
WWW: http://autotraper-jeep.pl/jeep?locationcode=00001402&bannerid=DL&source=WCOR



GRANICZNA 2
95-030 ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA


  Salon sprzedaży samochodów nowych

Tel.: (42) 2279390; Fax.: (42) 2259710
Email: autotraper.salon@dealer.jeep.pl

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Tel.: (42) 2279390; Fax.: (42) 2259710
Email: autotraper.serwis@dealer.jeep.pl

  Części zamienne i akcesoria

Tel.: (42) 2279390; Fax.: (42) 2259710
Email: autotraper.magazyn@dealer.jeep.pl


 

Szanowni Państwo,

 

Jeśli mielibyście Państwo problem z połączeniem z naszymi pracownikami na numery komórkowe, prosimy o kontakt pod numer stacjonarny.
Podane w Kontakcie numery telefonów to numery bezpośrednio na biurko każdego pracownika.

 

 

SALON:

poniedziałek - piątek: 09:00 - 18:00
w soboty: 09:00 - 15:00

W okresie świątecznym tj. 31.12.2015r pracujemy w godz. 9:00 - 15:00

w dniu 02.01.2016 NIECZYNNE


Tel.: (42) 227-93-90
mail: autotraper@autotraper.com.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH:

                                                                         

Kierownik Sprzedaży
Arkadiusz Mazurkiewicz
arkadiusz.mazurkiewicz@autotraper.com.pl

 

 

 

Specjalista ds. finansowania i Sprzedaży
Katarzyna Orkiszewska
(42) 22-59-707

katarzyna.orkiszewska@autotraper.com.pl

 

 

 

 

ADMINISTRATOR SALONU / OBSŁUGA KLIENTA

 

 


Andrzej Liwowski
(42) 22-59-709
andrzej.liwowski@autotraper.com.pl

 

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH:


Arkadiusz Mazurkiewicz
(42) 22-59-771
arkadiusz.mazurkiewicz@autotraper.com.pl

SERWIS:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
soboty:800 - 16:00
Tel: (42) 22-59-733

W okresie świątecznym tj. 31.12.2015r pracujemy w godz. 8:00 - 15:00

w dniu 02.01.2016 NIECZYNNE

 


mail: serwis@autotraper.com.pl


Kierownik Serwisu
Tomasz Dąbrowski
tomasz.dabrowski@autotraper.com.pl


Doradca Serwisowy
Marcin Mankiewicz
(42) 22 59 732
marcin.mankiewicz@autotraper.com.pl


Doradca Serwisowy
inż. Arkadiusz Kuśmirek
(42) 22 59 733
arkadiusz.kusmirek@autotraper.com.pl

 

CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD

poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00


Biuro Obsługi Klienta
Michał Kubiak
(42) 22-59-736
kom.: 505 061 294
michal.kubiak@autotraper.com.pl


Kierownik Centrum Likwidacji Szkód
Łukasz Kuberski
(42) 22-59-737
kom.: 505 061 294
lukasz.kuberski@autotraper.com.pl

 

MAGAZYN CZĘŚCI ZAMIENNYCH I AKCESORIÓW:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
soboty: 9:00 - 15:00

W okresie świątecznym tj. 31.12.2015r pracujemy w godz. 9:00 - 15:00

w dniu 02.01.2016 NIECZYNNE

 

 


 Grzegorz Grzejdziak
(42) 22 59 731
grzegorz.grzejdziak@autotraper.com.pl


Grzegorz Mielczarek
(42) 22 59 731
grzegorz.mielczarek@autotraper.com.pl

 

DZIAŁ DOPOSAŻEŃ: 


 Pracownik Działu Doposażeń
Grzegorz Grzejdziak
(42) 22 59 731
grzegorz.grzejdziak@autotraper.com.pl


Kierownik Działu Części Zamiennych i Doposażeń Off-Road
Tomasz Lamentowski
tomasz.lamentowski@autotraper.com.pl
 

 

FINANSE & UBEZPIECZENIA:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

W okresie świątecznym tj. 31.12.2015r pracujemy w godz. 9:00 - 15:00

w dniu 02.01.2016 NIECZYNNE

 


Dział Finansowania
Anna Stankiewicz:
tel. (42) 22 59 751
anna.stankiewicz@autotraper.com.pl


 Dział Ubezpieczeń
Jacek Grzegorzewski:
tel. (42) 22-59-763
tel. kom. 600 200 357
jacek.grzegorzewski@autotraper.com.pl  


Dział Ubezpieczeń
Patrycja Taljun
 
 
DZIAŁ MARKETINGU:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

W okresie świątecznym tj. 31.12.2015r pracujemy w godz. 9:00 - 15:00

w dniu 02.01.2016 NIECZYNNE

 
 B. Cyrulinska

Beata Cyrulińska
Szef Działu Marketingu
tel. (42) 22 59 722
beata.cyrulinska@autotraper.com.pl

Agnieszka Derlatka

dział marketingu

tel. (42) 22 59 750

agnieszka.derlatka@autotraper.com.pl

   

 

AUTOTRAPER SERWIS POGWARANCYJNY:
Starowa Góra
ul. Graniczna 2
poniedziałek - piątek: 7:00 - 18:00
Tel. (42) 22 59 761
tel. (42) 22 59 762

mail:milosz.kowalski@autotraper.com.pl

 
 
 
 
AUTOTRAPER SP. Z O.O.

ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
GRANICZNA 2
95-030 ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
Tel.: (42) 2279390
e-mail




Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies