Jeep AUTOTRAPER ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA Jeep AUTOTRAPER ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
       
Alfa Romeo Chrysler Dodge Dostawcze Lancia  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 O nas


     Historia firmy

Firma Autotraper - jeden z największych dealerów multibrandowych w Łodzi i Regionie - powstała na bazie motoryzacyjnych pasji swoich właścicieli i od początku istnienia konsekwentnie wzbogaca wachlarz oferowanych marek jako Autoryzowany Dealer i Serwis:


- od 1995 roku Chrysler i Jeep,
- od 2006 roku Dodge,
- od 2009 roku Suzuki,
- od połowy roku 2010 Isuzu,
- od końca roku 2010 Lancia.
 

Realizując wytyczoną przed laty drogę rozwoju, Autotraper wprowadza do swojej oferty - wraz z rozbudową salonu w lutym 2011 r. - samochody marki Alfa Romeo.

Obok salonu sprzedaży samochodów nowych i używanych mieści się autoryzowane centrum serwisowe, nowoczesne centrum likwidacji szkód, doposażenie, tuning 4x4. Przy firmie działa Autotraper Off-Road Akademia prowadząca szkolenia w zakresie technik jazdy samochodem terenowym, Autotraper Adventure organizująca rajdy i wyprawy terenowe oraz  Autotraper  Finanse & Ubezpieczenia oferująca wszelkie formy finansowania i ubezpieczeń.

Szeroki wachlarz oferowanych marek to wyjście naprzeciw oczekiwaniom wymagających Klientów ceniących swój czas, komfort oraz wygodę. 
W salonie Autotraper Klient pod jednym dachem może porównać wiele marek i modeli, dzięki czemu nie traci swojego cennego czasu na dojazdy do różnych salonów, oraz dokonać optymalnego dla siebie wyboru.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu Autotrapera w Starowej Górze k. Łodzi i do zapoznania się z jego bogatą ofertą.

 

 
 
 
AUTOTRAPER SP. Z O.O.

ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
GRANICZNA 2
95-030 ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
Tel.: (42) 2279390
e-mail
Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies