Jeep AUTOTRAPER ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA Jeep AUTOTRAPER ŁÓDŹ - STAROWA GÓRA
       
Alfa Romeo Chrysler Dodge Dostawcze Lancia  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 Promocje

 

 
Jeśli Jeep Wrangler ...


... - „najlepszy pojazd 4x4 dziesięciolecia”, to tylko u najlepszego dealera sieci Alfa Romeo, Lancia oraz Jeep - Autotraper.

    


W ofercie Autotrapera Jeep Wrangler zajmuje miejsce wyjątkowe. Tak jak wyjątkowa była pasja właściciela firmy – Macieja Majchrzaka do off-roadu, którą zaszczepił nie tylko swoim pracownikom, ale przede wszystkim wielu klientom.


Autotraper to największa w Polsce stajnia Jeepa Wranglera – zarówno samochodów nowych jak i używanych z dedykowanym temu modelowi serwisem. Specjaliści obsługujący Jeepa Wranglera zawdzięczają swój profesjonalizm nie tylko wysokim kwalifikacjom lecz również wieloletniemu doświadczeniu nabytemu podczas licznych wypraw i rajdów terenowych organizowanych przez firmę w Polsce i za granicą – w Afryce, Azji, Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.


Filozofią firmy Autotraper jest nie tylko sprzedaż Wranglerów lecz również, a może przede wszystkim, propagowanie pasji do jazdy terenowej. Zalety i niespotykane możliwości Wranglerow – symboli radości, wolności i swobody życia odwiedzający salon mają szansę sprawdzić podczas specjalnych jazd testowych na profesjonalnym torze off-roadowym przy siedzibie firmy. Tor ma długość prawie 2 km, posiada kilka pasów jazdy i został zaprojektowany tak, aby pokazać możliwości terenowe Wranglerów.


Autotraper – jako jedyny dealer marki Jeep w Polsce organizuje dla swoich klientów szkolenia off-roadowe I-go stopnia. Doświadczenie pokazuje, że 90% kierowców aut terenowych nie ma przygotowania do jazdy w terenie i nie potrafi wykorzystać możliwości Jeepa Wranglera w ciężkich warunkach drogowych (deszcz, zima), z tego powodu klienci Autotrapera przy zakupie Jeepa otrzymują profesjonalne szkolenie on-road w prezencie. Wykłady prowadzi Tomasz Lamentowski – ekspert w dziedzinie off-roadu, część praktyczna odbywa się na samochodach Autotraper pod okiem wysoko wykwalifikowanych instruktorów jazdy w terenie. W Autotraper Akademii mogą się kształcić zarówno początkujący jak i profesjonaliści, ponieważ szkolenia charakteryzują się różnym stopniem trudności i są dostosowane do umiejętności kierowców.


Dla klientów i sympatyków Autotraper organizuje wyprawy terenowe w kraju – GÓRSKĄ SZKOŁĘ OFF-ROADU, Autotraper Jeep Jamboree i za granicą – Autotraper Afryka i Autotraper USA Challenge. W swoim dorobku firma ma ponad 100 wypraw, w których uczestniczyli m.in. Marek Dąbrowski, Darek Baranowski, Jacek Czachor, Rafał Kubacki, Mateusz Kusznierewicz, Krzysztof Materna, Ania Mucha, Przemysław Saleta, Władysław Frasyniuk, Kuba Wojewódzki i wielu innych. Klientom planującym wyprawy terenowe firma oferuje doposażenie samochodu pod okiem doświadczonych specjalistów działu doposażeń.


 Autotraper zaprasza swoich klientów na liczne imprezy, pikniki rodzinne, zabawy dla najmłodszych i rajdy dla kobiet. Kupując auto w Autotraperze można skorzystać z nowej inicjatywy łódzkiego dealera - „Szkoły Bezpiecznej Jazdy” stworzonej z myślą o tych klientach salonu, którzy chcieliby doskonalić techniki jazdy – m.in. wypracowanie właściwych odruchów podczas poślizgów.


Zapraszając do zakupu Jeepa Wranglera w salonie Autotraper, firma proponuje korzystanie z życia w pełni – oferując bogatą gamę pojazdów napawających poczuciem bezpieczeństwa i zaufania podczas wypraw oraz codziennej jazdy.


 Autotraper Twój najlepszy przewodnik w świecie Jeepa Wranglera.

Sprawdź naszą ofertę tutaj. 

 

 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies